Kullanıcı Sözleşmesi

İnternet sitemiz “ acilenyakin.com ”, Çavuşoğlu Mah. Çırak Cd. No:29 Yeşilyurt Malatya adresinde kayıtlı  Turgay Oto Lastik Yol Yardım Hizmetleri tarafından işletilir. acilenyakin.com Yolda lastik ve çekici hizmet ihtiyacı olan kişiler ile bu hizmetleri verenler arasında bağlantıyı sağlamaktadır. Bu websitesi’ni ziyaret eden kullanıcılar acilenyakin.com ’un bizzat hizmet veren firma olmadığını kabul etmiş sayılırlar. acilenyakin.com sadece hizmet arayanlar ile hizmet verenleri buluşturan bir websitedir..

Hizmetin yeterliliği, kusuru, aksaması gibi sorunlar acilenyakin.com ‘u bağlamamaktadır. Bu websitesini ziyaret eden kullanıcılar alacakları hizmetin o hizmeti veren işletmenin sorumluğu olduğu bilinciyle hizmet almalıdırlar.

Bu websitesi üzerinden tercih edilen alışverişlerde hizmet alanlar hizmet verenlerin yeterliliğini sorgulamakla mükelleftir. acilenyakin.com  Hizmet Alan ile Hizmet Veren arasındaki teklif, sözleşme ve ödeme aşamalarında herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

acilenyakin.com vasıtasıyla hizmet verenlerden alınacak hizmetlere ilişkin her türlü sorumluluk hizmet verenlere aittir. acilenyakin.com ’un hiçbir sorumluluğu yoktur.

acilenyakin.com hizmet verenlerin hizmetlerini tasdik veya tavsiye etmez, çalışma performansını ya da verilen hizmetlerin sonucu veya kalitesini garanti etmez.

acilenyakin.com hizmet verenler ile ve hizmet alan arasındaki ilişkiden sorumlu olmayıp, hizmet veren’in sağlayacağı hizmet sırasında veya herhangi bir zamanda hizmet alan veya 3. kişilere vereceği zararlardan acilenyakin.com hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

acilenyakin.com hizmet verenlerin güvenilirliği, ilgili hizmeti sağlamak için uygun ve yetkin olduğu, hizmetlerin verilmesi veya zamanında verilmesi, güvenli ve hatasız olması, hizmet kullanımından elde edilecek sonuçların yeterliliği veya güvenilirliği veya hizmet kalitesinin beklentilere cevap vermesi gibi konularında hiçbir garanti veya taahhütte bulunmamaktadır. Websitemizde bulunan Güvenilir işletmeler ibaresi, işletmelerin vergi bilgileri, fotoğrafları, araç bilgileri gibi kendilerinin beyan ettikleri bilgiler neticesinde tanımlanmış bir bilgidir. Bu bilgilerin doğruluğundan hizmet verenler sorumludur.

Hizmete ilişkin olarak yürürlükteki mevzuat kapsamında temin etmesi gereken her türlü izin, onay, kontrol belgesi, ruhsat vb. belgeye ilişkin sorumluluk hizmet verenlere ait olup, aksi takdirde doğabilecek her türlü idari, hukuki ve cezai sorumluluk hizmet veren’e aittir. acilenyakin.com ’un ve 3. kişilerin bu nedenle uğradığı ve/veya uğrayacağı zararlardan sorumluluk ve her türlü zararın tazmin yükümlülüğü hizmet verenlere aittir.

acilenyakin.com hizmet alana ulusal, yerel veya diğer resmi dairelerden ya da üçüncü şahıslardan gelen bilginin doğru, hatasız veya güncel olduğunu ya da hizmet alanın söz konusu bilgiyi kontrol ettiği tarihte güncel olduğunu beyan veya taahhüt etmemektedir.

acilenyakin.com ile hizmet veren arasında istihdam, yarı zamanlı istihdam, danışmanlık, yüklenicilik, ortak girişim veya acentelik ilişkisi bulunmamaktadır.

7/24 Acilenyakın Yardım Hattı

Malesef Şuan Hizmet Veremiyoruz